ZDOBYWAJ PRAKTYCZNĄ I AKTUALNĄ WIEDZĘ

Opis szkolenia

 • Czas trwania: 8 godzin* + 2 godziny konsultacji** (w podziale na dwa dni)
 • Po zakończeniu szkolenia, każdy z uczestników będzie miał możliwość skorzystania z dwóch godzin indywidualnych konsultacji online z naszymi ekspertami. Konsultacje te mają na celu omówienie potencjalnych zastosowań sztucznej inteligencji w ich przedsiębiorstwie. Uczestnicy będą mogli wykorzystać te sesje przez sześć miesięcy, licząc od dnia odbycia szkolenia, co daje im elastyczność w dostosowaniu wsparcia do swoich indywidualnych potrzeb i harmonogramów.
 • Każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa w naszym projekcie
 • W programie szkolenia omawiane będą praktyczne case-studies z sektora energetycznego i przemysłowego
 • Szkolenie będzie nagrane, abyście mogli utrwalić wiedzę
 • Szkolenie przeznaczone jest zarówno dla zarządów jak i dyrektorów, czy specjalistów. Wiedza, którą chcemy się podzielić jest szeroka, a business casy dotyczą różnych elementów funkcjonowania branży.

Informacje techniczne dla uczestników

Informacje techniczne dla uczestników:

 • Wydarzenie odbędzie się na platformie ClickMeeting, prosimy o sprawdzenie przed rozpoczęciem warsztatów, czy na Państwa sprzęcie nie ma blokady platformy. Jeśli tak, konieczny będzie kontakt z osobą odpowiedzialną za kwestię IT w Państwa firmie.
 • Zalecamy korzystanie z przeglądarek: Google Chrome lub Mozilla Firefox.
 • Państwa mikrofon i kamera będą domyślnie wyłączone. W przypadku chęci zadania pytania, prosimy o informację na czacie, a mikrofon zostanie włączony. Komunikacja z innymi uczestnikami oraz prelegentami możliwa będzie również poprzez chat, który znajduje się po prawej stronie ekranu.
 • Jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy techniczne (np. brak dźwięku lub obrazu), prosimy najpierw spróbować zamknąć kartę wydarzenia i dołączyć ponownie do pokoju warsztatowego.
 • Jeśli problemy techniczne nadal będą występować, prosimy o kontakt z koordynatorką techniczną wydarzenia. Dane kontaktowe: +48 575 300 528 lub e-mail: z.bernat@mmcpolska.pl.

Instrukcja logowania:

 • 1. Po wejściu w link otworzy się pokój szkoleniowy. W wyznaczone pola prosimy wpisać pełne imię, pełne nazwisko, nazwę firmy oraz adres mailowy, na który przesłaliśmy link do logowania. Podkreślamy, że podanie niepełnych lub nieprawdziwych danych uniemożliwi uczestnictwo w wydarzeniu. Dodatkowo, o ewentualnej zmianie uczestnika wydarzenia należy nas poinformować przed jego rozpoczęciem.
 • 2. Po wpisaniu wszystkich wymaganych przez platformę ClickMeeting danych, prosimy o kliknięcie aktywnego przycisk Rejestruj.
 • 3. Na skrzynkę mailową ClickMeeting wyśle automatyczną wiadomość Znajduje się w niej aktywny przycisk Oglądaj teraz, który przekieruje Państwa do wydarzenia. Jeżeli przycisk nie działa, należy skopiować i wkleić do przeglądarki link znajdujący się za napisem: Skopiuj i wklej do przeglądarki następujący link. (Jeśli automatycznego maila z platformy ClickMeeting nie ma w Państwa skrzynce odbiorczej, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM)
 • 4. Dołączyliście Państwo do wydarzenia, życzymy udanych warsztatów.
 • 5. Jeśli pojawią się problemy na powyższych etapach logowania, prosimy o kontakt pod numerem: 575 300 528.

Najlepsi szkoleniowcy z branży

Ireneusz Wochlik
Specjalista w dziedzinie sztucznej inteligencji, biocybernetyk. Współzałożyciel i CEO Aigorithmics sp. z o.o., Członek Zarządu Fundacji AI LAW TECH, Lider Podgrupy ds Energetyki GRAI przy KPRM.
Paweł Morkisz
Ekspert w dziedzinie metod obliczeniowych i głębokiego uczenia maszynowego. Jako Senior Deep Learning Algorithms Manager prowadzi w NVIDIA zespół odpowiedzialny za badania i rozwój metod głębokiego uczenia oraz ich optymalizacji.
Paweł Przybyłowicz
Dr hab. w dyscyplinie matematyka, ekspert w zakresie złożoności obliczeniowej oraz symulacjach Monte Carlo. Laureat wielu nagród za wyniki teoretyczne, kierownik wielu projektów badawczych wykorzystania modeli matematycznych i AI w biznesie.
Bartłomiej Mulewicz
Specjalista w dziedzinie statystyki i Data Science. Jako teoretyk i praktyk zrealizował i prowadził wiele projektów z dziedziny analizy danych i uczenia maszynowego w różnych dziedzinach biznesu i nauki.
Andrzej Kałuża
Doktor w dyscyplinie matematyka, ekspert sztucznej inteligencji i analizy danych, nauczyciel akademicki, kierownik projektów B+R.
Marcelina Studzińska-Wrona
Doktorantka na WMS AGH, jej badania naukowe dotyczą dotyczą rozwoju metod głębokiego uczenia oraz metod numerycznych dla stochastycznych równań różniczkowych. Ponad 4-letnie doświadczenie w komercyjnych projektach AI.
Martyna Wiącek
Specjalistka od metod statystycznych, numerycznych, sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego i głębokiego uczenia. Doktorantka na Wydziale Matematyki Stosowanej AGH ze specjalizacją w zakresie metod numerycznych i obliczeniowych.
Roman Bieda
Radca prawny i rzecznik patentowy, prezes zarządu fundacji AI LAW TECH. Specjalista w szeroko rozumianym prawie nowych technologii, tj. umowach IT, prawie własności intelektualnej, RODO, prawnych aspektach AI.
Michał Chodorek
Specjalista w zakresie prawa Life Science (m.in. prawa farmaceutycznego, wyrobów medycznych), prawa własności intelektualnej i ochrony danych osobowych w branżach Healthcare, prawa w AI.
Ewa Kryszkiewicz
Certyfikowany trener biznesu, Coach, Psycholog biznesu, Certyfikowany asesor AC/DC, Certyfikowany Trener intermentoringu, CEO w EXACT Coaching & Business. Doświadczony manager z bogatym doświadczeniem w zarządzaniu działami rozwoju i HR w międzynarodowych firmach, wspiera rozwój firm oraz procesy zmian i restrukturyzacji. Ekspertka w zarządzaniu, przywództwie, rozwoju kompetencji menedżerskich i sił sprzedaży, wdraża projekty intermentoringu oraz wykorzystuje Design Thinking do tworzenia unikatowych produktów i usług. Coach i autorka innowacyjnych projektów rozwojowych dla biznesu.

Projekt powstał we współpracy organizacji, którym zależy na rozwoju Data Economy w Polsce. W dzisiejszym świecie sukces w każdej branży zależy od umiejętności efektywnego zarządzania danymi, które są centralnym elementem napędzającym wzrost, innowacje i efektywność organizacji.

Jako organizatorzy chcemy edukować, szkolić, rozmawiać o potencjale i tworzeniu nowych modeli biznesowych w zakresie gromadzenia, przetwarzania
i wykorzystywania danych.

Partnerzy